Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Alkantara Kumaş Alanlar Alım Ve Satım| 05326694878

Alkantara kumaş alanlar nerede olur diye soru sorulduğunda genel olarak fiyat nedir diye merak edilmektedir. Parti Kumaş alkantara kumaş çoğu zaman döşeme alanlarında kullanılmaktadır. Oto Döşemelerinde çanta astarlarında tüylü ve yumuşak dokusu nedeni ile yatak alezinde kullanımı uygundur.

Alkantara kumaş alanlar, alkantara parti kumaş alkantara kumaş alımı, parti malı alkantara kumaş, fiyatları alan yerler
Alkantara kumaş alanlar, alkantara parti kumaş alkantara kumaş alımı, parti malı alkantara kumaş, fiyatları alan yerler

İnce tüylü yapısı ile peluş kumaşı anımsatmaktadır çocuk ve bebek ürünlerinde yaygın şekilde vardır.

Yüzde 60’ı polyester ipliği ve yüzde 40’ı poliüretan iplikten oluşan Alcantra kumaş alan , İtalyanların elinden çıksa da aslında kelime Arap kökenlidir. Asıl kelime Al qantara olmakla beraber köprü anlamını taşımaktadır. Hayvan derisi ve pamuklu kumaş arasında birleşimi gözler önüne seren Alcantara kumaş, burada bir köprü görevini üstlenmektedir.

Alkantra Kumaş Nedir Ve Fiyatları Nedir?

Alkantara kumaş alanlar Ve Satanlar Kumaş seçiminde en dikkat edilen konulardan biri de terleme sorununa yol açıp açmayacağıdır. Moda literatüründe önemli bir yer edinen Alcantara kumaş, terletme yapmamasıyla ön plana çıkmaktadır. Bu açıdan kumaş seçiminde Alcantara, bir adım öne çıkmaktadır.

Modanın ana hatlarını belirleyen unsurların başında renkler, dokular ve kumaşlar gelmektedir. Doğru renk ve kumaş kullanımı her şeyin adeta bir yıldız gibi parlamasını sağlayabilir.

Alkantara kumaş alanlar, alkantara parti kumaş alkantara kumaş alımı, parti malı alkantara kumaş, fiyatları alan yerler
alkantara kumaş alım satımı, alkantara parti kumaş

Alkantara Kumaş Alanlar Alım Satımı?

Araba tutkunlarının yakından bildiği bir kumaş olan alkantra, yumuşak ve süet kumaş benzeri bir kumaştır. Alcantara kumaş ismiyle bilinen kumaş ülkemizde alkantara veya alkantra kumaş olarak adlandırılmaktadır.

Alkantra 1970’lerde Japonya’da geliştirilmiş sentetik bir kumaştır. Poliüretan ve polyester karışımı bir üründür. Üretimde birçok farklı işlem uygulanır ancak bu işlemler patenti kendisine ait olan üretici firma tarafından gizli tutulmaktadır.

Mevsime göre renk ve kumaşlarda farklı seçenekleri değerlendirebileceğimiz gibi; kıyafet ve döşemeliklerde şekli, boyutu ve türü de bunda büyük bir etken olmaktadır. Son dönemlerin en dikkat çeken kumaş türlerinden biri olan Alcantara Kumaş alım satımı, pek çok kişi tarafından internette sık sık araştırılıyor.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button