Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Fatih Kumaş Alanlar Nerede |05326694878| Fatih Kumaş Alımı Yapanlar Kimler

da8b8bd5 a01b 489b 8d4d 6baa5fcd784a 350x350 1

 

Fatih kumaş alanalar her nevi parti kumaşı alıyoruz. Yazılarımız bilgi amaçlı olup İstanbul Avrupa Ve Asya olmak üzere her ilçemizde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Armanız halinde Ön keşif Yapılır. Anlaşma sonrası ödeme nakit olarak yapılır. oldukça büyük olan fatih ilçemizde kumaşçıların yoğun olduğu oldukça fazla yerler vardır. bu bölgeleri tramvay ile gezerek alışveriş yapabilirsiniz.  Fatih parti kumaşçılar daha çok sahil kesiminde bulunurlar. En çok tekleme kumaşı metre ile alabilmek istiyorsanız Eminönü kumaşçılar çarşısına gitmeniz gerekmektedir. Sirkeci istasyonundan başlayıp köprü başına kadar metrelik cinsinden kumaş bulabilirsiniz.

Keten: Kumaşların en eskisi olarak bilinen keten, 4. Yüzyılda Mısırlılar ile hayatımıza girmektedir. Keten lifleri büyük bir emek istediği için birçok aşamadan geçirilerek dokunmaktadır. Kumaşın kendinden gelen parlaklığı olduğu için ceketlerle birlikte kullanıldığında çok şık gözükmektedir. fatih kumaş alanlar ketenle birleştirilebileni tercih ettiklerinde farkı göreceklerdir.

Fatih Kumaş Alanlar | Fatih Kumaşçılar Nerede Olur

Triko: fatih kumaş alanlar Triko kumaşlarda esneme payı ve vücudu sardığından dolayı net biçimde bedenler üzerinde çalışma yapılır. Geleneksel olarak da ceketlerde kullanılır, günlük el örmesi şeklinde olanları da mevcuttur. Yaz ve kış mevsimlerinde kullanılmaya uygundur.

Kadife: Kadife kumaşın kendinden bir ağırlığı olduğu için ceketlerde de bu havayı oldukça hissettirmektedir. fatih kumaş alımı yapanlar olurken sıkça tercih edilmektedir.

Deri: Mevsim geçişleri arasında çevremizde sıklıkla deri ceket giyen kişiler görmekteyiz. Suya dayanıklığı olduğu için suyu geçirmez.

Ceketlerin çok farklı çeşitleri ve giyim yerleri mevcuttur. Mevsimine uygun ceketi seçerken kumaşına ve kumaşın içeriğine dikkat etmeliyiz. Kot ceketler, deri ceketler, triko ceketler, ikili takımda kullanılan ceketler hepsinde farklı dikim ve ölçüler görmekteyiz.

 Fatih kumaş alanlar hangi ceketi kullanacağına karar vermelidirler. Dikim aşamasına göre karar verilmelidir. Fiyatları metrelik olarak belirlenmektedir ve kalitesine göre kumaşın fiyat aralığı değişmektedir.

Fatih kumaş alım satım aşamasında giyeceğimiz ceketin rengi ve desenine göre seçim yapılmalıdır. fatih kumaş alanlar Kadın ve erkek modasının baş ürünlerinden olan ceketlik kumaşlar muhakkak her dolapta görülmektedir

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Fiyatları genele oranla daha yüksek Kumaş cins ve çeşidine göre değişiklik söz konusu olabilir. Gaziosmanpaşa parti kumaş Yürüyüş yolu üzerinde sayılı bir kaç dükkan vardır. Yoğunlukla merkez mahallesinde ve Küçükköy civarında bulunmaktadır. […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button