Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Jesika Kumaş Alanlar Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Genel olarak polyester ipliklerden üretilen jessica kumaş nedir ve özellikleri nelerdir? Jessica kumaş kullanım alanlarını ve kumaş hakkındaki düşünceleri listeledik.

jesika kumaş alanlar, jesika kumaş alım satım, parti jesika kumaş,
Jesika kumaş alanlar, parti jeska kumaş

 

Jessica Kumaş Nedir?

Sayfamızda şimdiye kadar birçok kumaş hakkında bilgi verdik. Bugün hakkında bilgi vereceğimiz kumaş sentetik bir kumaş olan jessica kumaş.  Son yıllarda popüler hale geldiği için birçok kişi bu kumaşı merak etmekte.

Jessica kumaş alanlar endüstriyel alanda tercih edilebilen bir kumaştır ancak kumaş Jesika kumaş alanlar hakkında çok fazla bilgi de bulunmaktadır.

Jesika Kumaş Alanlar Ve Özellikleri Nelerdir

  • Sentetik bir kumaştır.
  • Dayanıklıdır. Jesika kumaş alanlar
  • Kırışmaya karşı dirençlidir.
  • Uygun fiyatlıdır.
  • Emici özelliği yoktur. Parti jesika kumaş
  • Kolay temizlenebilmektedir.
jesika kumaş alanlar, jesika kumaş alım satım, parti jesika kumaş,
jesika kumaş alan

Son zamanlarda giyim Jesika kumaş alanlar sektöründe de jessica kumaş görülebilmektedir. Özellikle jessica kumaş üretimi mont görebilirsiniz. Bazı jessica kumaşlar krep kumaşlara çok benzemektedir. Bu sebeple jessica krep kumaş ismiyle de adlandırılmaktadır.

Jessica gibi polyester üretimi olan birçok kumaş çeşidi vardır. İpliğin sıklığı ve dokuma şekli kumaşlara farklı isimler verilmesine neden olmaktadır. Bu tarz kumaşların genel olarak özellikleri benzerdir Jesika kumaş alanlar ancak farklı alanlarda kullanıldığı görülebilmektedir. Üretimde kullanılan ipliğin polyester olması sebebiyle doğal olarak terletir mi sorusu sorulmaktadır. Jesika kumaş alanlarBu terletme konusu sebebiyle kumaşlara üretimde pamuk karıştırılabilmektedir. Ancak %100 polyester olduğunda maalesef kumaşlar terletme yapabiliyor.

 

 

Jessica kumaş alım satım nedir sorusunu kısaca cevaplama çalıştık. Kumaş hakkında eklemek istediklerinizi aşağıdan yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Özellikle kumaşı daha önce kullandı iseniz yorumlarınızı bekliyoruz.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Parti Kumaşçı bulmak zordur Genel olarak yenibosna merter esenler ve zeytinburnu bölgelerinde bulunmaktadırlar. Ataşehir bölgesinde çoğunlukla parça […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button