Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Kompak Kumaş Alanlar | 05326694878 Kompak Kumaş Alımı Satımı

kompak kumaş alanlar, kompak kumaş alım satım, kompak kumaş alan yerer, parti malı kompak kumaş, istanbul kompak kumaş alanlar, parti kompak kumaş ,ucuz kompak kumaş, kompak penye kumaş alanlar, zeytnburnu kompak kumaş, kompak kumaş nereden satın alınır, kompak kumaş satın alanlar, toplu kompak kumaş alanlar, s

 

Kompak Kumaş Nedir?

Compact eğirme aslında bir ring iplikçilik modelidir. Klasik ring işleminin modifiye edilmesi ile ortaya çıkmıştır. Bu model sayesinde lifler birbirine daha sık bağlanabilmektedir. Lifler ana çekim aşamasından sonra aerodinamik olarak kompakt hale gelirler. Bu sayede dayanıklılık artırılır.

Bu işleme aslında “compact” denmektedir. Compact kelimesi sıkı, yoğun anlamı taşımaktadır. Okunuşu her ne kadar kompakt kumaş olsa da dilimize kompak kumaş olarak girmiştir.

Kompak Kumaş Kullanım Alanları Nelerdir?

Kompak kumaş alanlar Günümüzde gündelik hayatta giydiğimiz çoğu ürün aslında penyedir. Atlet Tshirt vb çoğu ürünün içinde yer alan Kompak Kumaş. Kalite bakımından diğer penye Cinslerine göre fiyat konusunda daha yüksek olmaktadır. Bu Yüzden Kaliteli Penye cinsi kumaşı bulmak tekrar eden giyim ve yıkama koşullarında diğer penye cinsi kumaşlardan daha uzun ömürlüdür.

Bu nedenle kullanıcı bakımından daha uzun ömürlü olduğundan tercih edilmektedir. Fiyatları değişkenlik gösterebilir genel olarak kilogram cincinden satılır. Metrajları kumaş kalınlığına göre değişebilir. 30/1 kompak kumaş alanlar penye kumaş çoğu zaman 8 metre üzeri verim alınmaktadır.  Bu sebepten üreticilerin ilk tercihi 30/1 penye 36/1 ve 40/1 penyeler metraj büyüklüğü sebebi ile birinci önceliktir. Yazın ince olmasından dolayı ve pamuk oranının fazlalığından terletme yapmaz. Kumaşın nefes alınabilirlik yapısal anlamda kalitesinin göstergesidir. Parti malı kompak kumaş fiyatları bölge bölge dükkan dükkan değişiklik gösterir. Genelde yüksek adet çalışmayan atölyeler ve işyerleri parti malı kompak kumaşa yönelmektedirler. Regule fiyatının yarısına kadar bulabileceğiniz Zeytinburnu seyitnizam bölgesinde oldukça yaygın şeklide bulunur. Gezerek kendinize uygun renk ve cinsi çok rahatlıkla bulabilirsiniz .

Kompak Penye Özellikleri Ve Kullanım Alanları

  • Mukavemet gücü yüksektir.
  • Diğer modellere göre daha az kumaş hatası görülür.
  • Daha düzgün bir yüzeye sahiptir.
  • Bu iplikler ile kumaş daha parlak ve canlı bir şekilde gözükür.
  • Tüylülük düşük olduğu için baskı desenler daha keskin halde olabilmektedir.
  • Esasında bir ipçilik sistemidir. Bu model sayesinde pamuk veya diğer ham maddelerin liflerinden iplik üretilir.
5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button