Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Krep Kumaş Alan Alım Satımı

Krep Kumaş Alan bir kumaş türüne ayırmak mümkün müdür? Büyük olasılıkla hayır, evet daha fazla. Her ev hanımı, ürünün çekici görünümünü mümkün olduğu kadar uzun süre kaybetmemesini, dokunsal zevk vermesini ve cüzdanına zarar vermemesini ister. Krep, kullanımı kolay ve çalışması keyifli, pratik, estetik bir kumaştır.

Spot kumaş satın alan yerler.  Bu, farklı amaçlar ve mevsimler için kullanılan bir malzeme grubudur. Krep Kumaş Alan Dayanıklı astarlar, perdeler ve masa örtüleri yapmak için kullanılırlar. Krep takım elbise ise iş pantolonları, yelekler ve pantolonlar için ideal bir seçimdir.

krep kumaş alanlar, krep kumaş alım satımı, parti malı kumaş, alınır satılır, stok parça kumaş
krep kumaş alanlar, krep kumaş alım satımı, parti malı kumaş, alınır satılır, stok parça kumaş

Parti Malı Krep Kumaş

Krep malzeme grubunun tamamı grenli bir dokuya, dayanıklılığa ve dokuya sahiptir. İçeri giriyorlar: ince, krep kumaş alım satımı  havadar ve dayanıklı, ağır. Birincisi perdeler ve bluzlar için, ikincisi ise resmi iş ve günlük eşyaların üretiminde kullanılıyor, %100 doğal iplik olan krepin esnememesi gerekir. Ancak yeterli miktarda elastan ona esneme yeteneği verir. Bu nedenle giyim stilleri evrensel boyutlardadır. Krep Kumaş Alan Ayrıca sentetikler solmaya ve deformasyona karşı koruma sağlar.

Öncelikle kostüm krepini diğerlerinden ayırmaya değer – bu ayrı bir grup. Bunun hakkında daha sonra konuşacağız.

Krep georgette, zarif gece ve resmi elbiseler yapan orta ağırlıkta bir parça krep kumaş kumaştır. Bileşimine genellikle ipek iplikler eklenir. Parti Krep Kumaş ile çalışırken sabırlı olmanız gerekir. Kumaş çekici ama kaprisli. Dikiş makinesi kesimi “çekebilir”.

Krep Kumaş Alanlar Alımı Yapanlar Nerede?

Krep şifon ön ve arka taraflarda eşit derecede pürüzsüz ve hoştur. Krep Kumaş Alan Güzel bluzlar, uzun gömlekler, tunikler, dökümlü etekler ve şallar – keten ile çalışırken tam bir hayal gücü “uçuşu”. Başlık ütülenemeyen viskon ve pamuk malzemedir. Biraz dikkatsizlik, tasarımcının zarif elbiselerini, nevresimlerini ve perdelerini dikmeyi mümkün kılar. Giyim tasarımcıları orak makinesini seviyor çünkü buharda pişirilmesine gerek yok. Sadece yıkayın ve kurutun.

krep kumaş alanlar, krep kumaş alım satımı, parti malı kumaş, alınır satılır, stok parça kumaş
krep kumaş parti , krep kumaş alım satımı, parti malı kumaş, alınır satılır, stok parça kumaş

Jakar, özel ekipmanlar kullanılarak oluşturulan eşsiz bir dokuma türüdür. Tekstiller kaliteli ve dayanıklıdır. Bu nedenle fiyat aralığı biraz daha yüksektir. Pop ve tiyatro yıldızlarına özel kıyafetler, görkemli perdeler ve pahalı mobilyalar Krep Kumaş Alan için döşemeler yapımında kullanılır.

Krep neden bu kadar sert ve grenli bir dokuya sahip? Her şey üretim özellikleriyle ilgili.

Krep Kumaş Alım Satımı Yapan Yerler?

Daha bütçeye uygun kumaşlar için ince desenli örgü kullanılmaktadır. İplikler özel bir kaotik düzende dokunur ancak birlikte bükülmezler. Çözgü ve atkı liflerinin yapısı farklıdır. Rastgele tekrarlanırlar, baskı veya desen oluşturmazlar ve desen oluşmaz. Bu dokuma daha az üretim süresi alır ve pahalı hammaddelerin kullanımını gerektirmez.

krep kumaş alanlar, krep kumaş alım satımı, parti malı kumaş, alınır satılır, stok parça kumaş
  krep kumaş alım satımı , krep kumaş alım satımı, parti malı kumaş, alınır satılır, stok parça kumaş

Krep bükümü ipek iplikler ve bunların yabancı maddeleri ile yapılır. Kumaş güçlü, kalın ve aşınmaya dayanıklıdır. Krep Kumaş Alan Bu yöntem çok sayıda iplik dönüşü gerektirir: 100 cm’de 2500’den fazla dönüş Doğal hammaddeler düz yöntemle dokunur ve bükülmüş iplikler birbirleriyle dönüşümlü olarak yapılır: önce sağa, sonra sola. kesim buharda pişirilir, hafifçe açılır ve grenli hale gelir. yarı krep (hafif grenli efektle); saf krep (dokulu, pürüzlü).
İlk seçenek, bütçe ve havadar ürünleri dikmek için kullanılırken, ikincisi ceket, pantolon veya lüks tekstil üretiminde vazgeçilmezdir.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] “Kaliteli kumaş” ne anlama geliyor? […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button