Kumaş Alan Yerler | 05326694878

kumaş alım satımı, parti malı kumaş alım satımı, alan yerler, alanlar

Sayfa İçeriği

Kumaş Alan Yerler Nedir?

Kumaş Alan Yerler Gelişen tekstil piyasası ile birlikte alım ve satım süreçleri de gün geçtikçe hızlanmaktadır. Bu sebep ile geri dönüştürülebilen kumaş cinsleri parça veya top kumaş olarak tekrardan piyasaya kazandırılma işine Kumaş Alım Ve Satımı Olarak adlandırılır. Tekstil günümüzde en çok rağbet gören iş kollarından olmakla birlikte global olarak da ülkeler arası ihracat ve ithalat da önemli bir rol oynamaktadır.

Ülke nüfusunun çoğunluğunu bu iş kolunda bulunduran hiç ölmeyecek meslekler arasında birinci sırada her yıl üstünlüğünü korumaktadır. Kumaş Alan Yerler Fabrika ve atölyelerin stok fazlası kumaşlarını yada hatalı defolu kumaşların Parti Kumaş Alan Yerler satması ile serüven başlamaktadır.

kumaş alan yerler, parti kumaş alan yerler
kumaş alım satımı yapanlar, kumaş alan yerler

Tüketici yada küçük üretici serisi olan kumaşları almaktansa tekleme serisi olan kumaşları tercih etmektedir. Ev hanımları pahalılaşan günümüz şartlarında 2 veya 4 metrelik parça kumaşlar dahilinde kurs bitirimi sonrası kıyafet dikimi olağandır. Kıyafete dikim kursları çoğu belediler tarafından ev kadınlara iş beceri ve bütünlüğü aktarılmaktadır. Bu sebep ile Küçük Kumaş ticareti yapan işletmelerde bu işten nasiplenmektedir.

Kumaş Alan Yerler Nerede Olur?

İstanbul’un çeşitli bölgelerinde kumaş işletmeleri mevcuttur. Genel olarak Avrupa yakası ağırlıklı olup Zeytinburnu Merter Güngören Bölgelerinde yoğun şekilde bulmak mümkündür. Birbirinden farklı binlerce kumaş çeşitliliğine ev sahipliği yapan bu bölgeler de fiyatlar değişmektedir. Alternatif olarak tercih edilen Zeytinburnu’nun Seyitnizam Mahallesi de bulabilirsiniz. Tekleme ürün çeşitliği bol fiyat olarak makuldür.

kumaş alım satımı, parti malı kumaş alım satımı, alan yerler, alanlar
kumaş alım satımı, parti malı kumaş alım satımı, alan yerler, alanlar

Kumaş Alanlar Kimler?

Her çeşit kumaş alım ve satımı yapan işletmeler arasında Arzum Kumaşçılık ilk sırada yer almaktadır. Bize Satacağınız kumaşlar direkt olarak alıcıya ve küçük çaplı işletmelere ulaşmaktadır. 05326694878

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Kanvas, düz veya sepet dokuma şeklinde üretilen, pamuktan üretilmiş, kaba, sağlam ve dayanıklı bir kumaştır. Parti malı kot kumaş alanlar Kumaşın önü ve arkası aynı görünüyor. Kanvas genellikle günlük giyim, spor ceketler, pantolonlar ve çantalar ve sırt çantaları gibi aksesuarlar için kullanılır.. Kanvas sertlik ve ağırlık bakımından değişebilir. Kanvasın en büyük avantajı, özel dokuma tekniğine borçlu olduğu elastikiyetidir. Ayrıca doku şeklini kaybetmeden gergin gerginliğe dayanabilir. Kumaş ayrıca ağır ağırlığa karşı iyi tutar. Lifler şiştiği ve kumaş suyu emdiğinde kapandığı için kanvas ayrıca çok su tutmaz. […]

trackback

[…] Kumaşın  sıcak bir gün için rahat olmasını sağlar; […]