Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

MOR KUMAŞ ALANLAR 05326694878

kiloyla mor kumaş, Mor Döşemelik Kumaş, Mor elbiselik Kumaş, Mor Kadife Kumaş, mor rengi kumaş satın alanlar, Mor kumaş alanlar, parça mor kumaş, Saf ipek kumaş

Stok Mor kumaş alanlar kumaş alan yerler. Mor, zenginlik ve zenginlik göstermesiyle bilinir ve kadın abiye, erkek gömlek ve eşarp ve çanta gibi moda aksesuarları da dahil olmak üzere her türlü farklı kullanım için popüler bir seçimdir, ancak aynı zamanda ev iç mekanlarında ve dış mekan mobilyalarında da sıklıkla kullanılır. Mor kumaşa ne için ihtiyacınız olursa mükemmel kumaşa sahip olacağımızı garanti edebilirsiniz.

KUMAŞ SATIN ALANLAR 05326694878

kiloyla mor kumaş, Mor Döşemelik Kumaş, Mor elbiselik Kumaş, Mor Kadife Kumaş, mor rengi kumaş satın alanlar, Mor renk kumaş alanlar, parça mor kumaş, Saf ipek kumaş

Geniş mor kumaş koleksiyonumuz, leylak kumaş gibi daha soluk renkler dahil, patlıcan ve erik kumaş gibi daha derin, daha koyu tonlara kadar çeşitli tür ve tonları kapsar. Mor malzeme koleksiyonumuzda kadife, pamuk, ipek ve daha fazlası gibi çeşitli kumaş türlerinin yanı sıra mor renklerde su geçirmez, spor ve payet kumaş çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Mor kumaşlarımızın büyük bir kısmını metre ile satın alabilirsiniz, Mor kumaş alanlar bu da ihtiyacınız olan miktarı bütçenize uygun fiyattan satın almanızı kolaylaştırır, bu nedenle üzerinde çalıştığınız bir proje veya işletme için mor malzemeye ihtiyacınız varsa, başka yere bakmanıza gerek yok.

SÜPREM KUMAŞ ALANLAR.

Mor Kumaş

Perde , panjur ,döşeme  ve  yumuşak mobilyalar için çizgili, kareli, düz ve desenli tasarımlarda farklı mor kumaş seçeneklerimiz var  .

Tüm mor kumaşlarımız pamuklu, keten  ve  yünlü olarak mevcuttur ve dokuma fabrikamızda dokunmaktadır.

Hangi kumaşların mutlak favoriniz olduğunu keşfetmenize yardımcı olması için çevrimiçi renk örnekleri sipariş edebilirsiniz. Bu güzel dökümlü kumaşları evinize nasıl entegre edeceğiniz konusunda yardım ve biraz daha ilham almak istiyorsanız, ‘ Bir Stokçu Bulun ‘ aracımızı kullanarak size en yakın güvenilir tasarımcı veya üreticisini bulun.

PARÇA KAŞE  KUMAŞ ALANLAR.05326694878

mor kumaş alanlar, mor kumaş alım satım
mor kumaş alanlar, mor kumaş alım satım
kiloyla mor kumaş, Mor Döşemelik Kumaş, Mor elbiselik Kumaş, Mor Kadife Kumaş, mor rengi kumaş satın alanlar, Mor renk kumaş alanlar, parça mor kumaş, Saf ipek kumaş

İplikte Doğal Varyasyonlar

 

Kumaşlarımızda yalnızca doğal, organik ve geri dönüştürülmüş iplikler kullanmayı taahhüt ettik. Bu kısmen ürünlerimizdeki kimyasal süreçleri ve ayrıca çok az insan müdahalesi gerektiren bu ipliklerin doğal güzelliğine olan sevgimizi azaltmak içindir. Bu ipliklerde en iyiyi ortaya çıkarmak için dokuma konusundaki bilgi ve becerilerimizi aktarıyoruz ve gerçekten otantik, doğal bir ürün yaratmak için gereken tek şey bu. Bu nedenle, liflerin yapısında ve renginde bazı farklılıklar görebilirsiniz; kumaşınızda doğal bir şantuk veya doku oluşturmak. Bunların hepsi tamamen normaldir ve ürüne sentetik elyaflarla kopyalanamayacak bir özgünlük verir.

KİLO İLE KOT KUMAŞ SATIN ALAN YERLER

Renk Haslığı

Kumaş satın alan kullandığı tüm iplik boyaları Mor kumaş alanlar 1-5 skalasında 4 ve üzeri ışık haslığına sahiptir. 30°C’de yıkanabilir olarak işaretlenen kumaşlarda kullanılan boyalar, deterjanlarda optik parlatıcılar bulunmadığı sürece solmamalıdır.

PARTİ VİSKON KUMAŞ ALANLAR.

Kumaş alan. Doğal keten, pamuk ve viskon gibi boyanmamış ve ağartılmamış kumaşların doğası gereği, bunlar uzun süre güçlü ışığa maruz kalırsa renklerinde solma fark edebilirsiniz. Doğal güzelliğini korumak için bu kumaşların güçlü ışık kaynaklarından uzak tutulmasını veya kaçınılmaz ise pencerelerde koruyucu film kullanılmasını tavsiye ederiz. Boyasız ve ağartılmamış ipliklerimiz 0 – 5 skalasında 2 renk haslığı sağlar.

KETEN KUMAŞ ALAN

Keten, pamuk ve viskon gibi boyanmamış doğal liflerin Mor kumaş alanlar yıkandığında renginin açılabileceğini ve doğal liflerin leke temizliğinde renk sızarak filigran oluşturabileceğinden dikkatli olunması gerektiğini lütfen unutmayın.

HAM KUMAŞ SATIN ALAN KİŞİLER.05326694878

mor kumaş alanlar, mor kumaş alım satım
mor kumaş alanlar, mor kumaş alım satım
kiloyla mor kumaş, Mor Döşemelik Kumaş, Mor elbiselik Kumaş, Mor kumaş alanlar Mor Kadife Kumaş, mor rengi kumaş satın alanlar, Mor renk kumaş alanlar, parça mor kumaş, Saf ipek kumaş

Büzülme

Bu kumaşı, çıkarılabilir örtüler ve yumuşak Mor kumaş alanlar mobilyalar gibi yıkamayı düşündüğünüz bir ürün için kullanıyorsanız, ölçüm yaparken veya bir üreticiye bilgi verirken lütfen olası %5’lik çekmeyi hesaba katın

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button