Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Neopren Kumaş Alanlar | Parti Neopren Kumaş  05326694878

Günümüz koşullarında neopren kumaş alanlar dayanıklı ürün arayışı içinde olanlardır. -20 derecen +120 dereceye kadar yüksek dayanıklılık gösterir. Petrol, ozon, su ve tuzlu su gibi dış faktörlere karşı yüksek direnç göstermesi açısından yaygın olarak tercih edilen bir kumaş türüdür. En belirgin özelliklerinden bir başkası rüzgâr geçirmemesidir.

NEOPREN kumaş  alanlar, neopren kumaş alımss atım, parti neopren kumaş
neopren kumaş alanlar , parti neopren kumaş

Üretim aşamasında neopren kauçuk yapıdaki tabakanın üzerine lamine edildiği için olumsuz hava koşullarından etkilendiğini söylemek mümkün değildir. Bunun yanı sıra su geçirmeyen özelliğinden dolayı neopren kumaş alanlar giderek yaygınlık kazanıyor. Kumaşın yapısı kalın olduğu için su geçirmez özellik barındırır. Ayrıca bu kumaş termal yapıdadır ve vücut ısısının korunması için etkilidir.

Neopren Kumaş Teknik Özellikleri

Sektörde yer alan birçok kumaşta olduğu gibi neopren yumuşak ve esnek bir yapıya sahiptir. Böylece giydiğiniz zaman hareket etme konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Yumuşak olmasının sebebi ise kumaşın esnek yapısından kaynaklanır. Bu kumaşların farklı kalınlıkları olduğunu bilerek neopren kumaş alım satım hizmetinden yararlanmanız kullanım bakımından daha uygundur.

NEOPREN kumaş  alanlar, neopren kumaş alımss atım, parti neopren kumaş

Çevre dostuysanız ve ürün alırken bu konuda büyük hassasiyet gösteriyorsanız neopren kumaş alım satım memnuniyetinizi kazanacaktır. Çünkü neopren kumaşlar çevre dostu malzemelerle üretilir. Durum böyle olunca geri dönüşüme uygun kumaşlar arasında yer aldığını söylemek mümkündür. Neopren kumaşın teknik özelliklerini bildiğiniz zaman kullanırken daha rahat edersiniz. Bazıları araştırma yapmadığı için sıkıntı yaşıyor.

Neopren Kumaş Çeşitleri

Neopren kumaşların en bilindik özelliği olumsuz hava koşullarına karşı direnç göstermesidir. Bunun yanı sıra hem sıvı hem de gaz hâlindeki petrol ürünlerine karşı yüksek dayanıklılık performansı sergiler. Ozon, su ve tuzlu suya karşı kötü etkilenmediği için dayanıklı olması gereken giyim ürünlerinin üretiminde tercih edilen bir kumaştır.

Düşük ve yüksek sıcaklığa karşı neopren kumaşlarının kullanımı probleme sebep olmaz. Kalınlıkları 3 mm’ye kadar çıkarılabilir. Bunun haricinde esnek ve yumuşak yapısı olduğu için firmalar tarafından tercih edildiğini söylemek mümkündür. Hareket ederken neopren kumaş sayesinde rahatsız olmazsınız. Eğer su ve rüzgâr geçirmeyen yapıdaki neopren kumaşlara ihtiyaç duyuyorsanız alım satım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button