Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Parlak Saten Kumaş Alanlar Ve Alım Satımı Yapanlar 05326694878

parlak saten kumaş alanlar Parlak saten kumaş alınır, parlak saten kumaş alan yerler, parlak saten kumaş alan firmalar, mat saten kumaş alanlar, parlak saten kumaş alanlar, satılık parlak saten kumaş alanlar, ihracat fazlası parlak saten kumaş alanlar,

Saten Kumaş Alanlar. Parlak saten kumaş iki bin yıldan fazla bir süredir bilinmektedir. Uzun zamandır lüksün ve güzelliğin sembolü olmuştur ve neredeyse hiç modası geçmemiştir. Modern saten kumaş, bileşiminde suni ve sentetik lifler içerir, uygun fiyatlı hale geldi ve kullanım kapsamını genişletti, ancak hala geçmiş yüzyılların saten ipeği kadar etkili.

ATLAS KUMAŞ NEDİR?

SATEN PARLAK KUMAŞ ALINIR 05326694878

parlak saten kumaş alanlar,saten kumaş alanlar, saten kumaş alıms atım, satan kumaş alımı yapanlar, parti malı saten kumaş, saten kumaş alan yerler, parti saten kumaş,
parlak saten kumaş alanlar, saten kumaş alanlar, saten kumaş alıms atım, satan kumaş alımı yapanlar, parti malı saten kumaş, saten kumaş alan yerler, parti saten kumaş,
Parlak saten kumaş alınır, parlak saten kumaş alan yerler, parlak saten kumaş alan firmalar, mat saten kumaş alanlar, parlak saten kumaş kime satılır, satılık parlak saten kumaş alanlar, ihracat fazlası parlak saten kumaş alanlar,

Parça Saten malzeme ilk olarak teknolojisinin gizli tutulduğu Çin’de üretilse de, bu pahalı ve güzel tekstil, Arap tüccarlar tarafından Avrupa’ya getirilmiş ve ona Arapça “pürüzsüz” anlamına gelen isim verilmiştir. Bu malzemenin bir özelliği, yüzeyde esas olarak çözgü ipliklerinin bulunduğu, 5 veya 7 atkı ipliğinin üst üste geldiği (her adımda bir kayma ile) olağandışı iplik örgüsüdür. Sonuç olarak, saten kumaşlar elastikiyet ve güzel bir parlak yüzey kazanır. Ayrıca saten kumaşın temel özellikleri aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Kumaş satın alanlar. Doğal ipek saten hala pahalı ve prestijli bir malzemedir. Aynı zamanda, modern pazara, viskon ve sentetik veya tamamen sentetik ilavesiyle uygun fiyatlı saten tekstiller hakimdir. Böyle bir kumaş en kötü hijyenik özelliklere sahiptir, ancak kırışmaz, bakımı daha kolaydır ve aynı zamanda çok etkileyici görünür.

SATEN KUMAŞLAR NELERDİR?

Bir klasik, sağlam bir katı satendir. Ek olarak, tuvalin yüzeyinde elde edilen desenler olabilir:saten kumaş elbiseler

jakar yolu;
termal damgalama;
nakış;
fok.

 

Karışık Saten Kumaş Satın Alan Yerler. Dokuma teknolojileri de değişti. Şu anda, atkı ipliklerinin ana ipliklerin iki katmanı arasına yerleştirildiği çift taraflı yoğun bir saten ve ayrıca asil bir kısıtlı parlaklığa sahip mat bir saten üretilmektedir . Popüler çeşitler de şunlardır:

krep bükümlü ipliklerden yapılan krep saten, genellikle karışık bir bileşime sahiptir;
ipek çözgü ve pamuklu atkı iplikleri ile saten-saten;
elastik streç saten;
“nane” yüzeyli çarpma saten vb:
ATLAS NE İÇİN KULLANILIR?

Stok saten kumaş alan kişiler. Orta Çağ’dan itibaren satene benzeyen her kumaş üst sınıfın ayrıcalığıydı. 18. yüzyılın ortalarında, dokuma fabrikalarının gelişmesi ve karışık bir lif bileşiminin kullanılması, saten malzemeleri daha erişilebilir hale getirdi, halk kıyafetlerinde bile kullanılmaya başlandı. Ancak şimdiye kadar ipek saten elit bir kumaş olarak kaldı.

SATEN KUMAŞ ALIM SATIMI 05326694878

Parlak saten kumaş alınır, parlak saten kumaş alan yerler, parlak saten kumaş alan firmalar, mat saten kumaş alanlar, parlak saten kumaş kime satılır, satılık parlak saten kumaş alanlar, ihracat fazlası parlak saten kumaş alanlar,

Pahalı gece ve gelinlikler, zarif elbiseler ve takımlar, zarif aksesuarlar, giyim süsleri için kullanılır. Bu kumaş aynı zamanda erkek gardırobunda da kullanılır – smokin, yelek, kravat, akıllı gömlek vb. dikmek için ve ayrıca zarif yatak ve gece çarşafları, özel perdeler ve diğer elit sınıf ev tekstili dikmek için.

PARTİ SATEN KUMAŞ SATIN ALANLAR.

Karışık saten ürünler daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu kumaş, çeşitli kadın, çocuk ve erkek giyim, çoğunlukla zarif, sahne kostümleri, ayakkabılar, çantalar, kürk ürünleri için astarlar ve diğer aksesuarlar için kullanılır.

Parlak saten kumaş satanlar. Atlas her zaman talep görmüştür, ancak asıl yükselişi yetmişlerin ikinci yarısında, disko tarzının en parlak döneminde meydana geldi. O zamandan beri, parlak kumaş klasik trendlerden biri olmuştur ve bir dereceye kadar iş de dahil olmak üzere çok çeşitli tarzlarda giysiler için kullanılmaktadır. Saten malzemeler, oda dekorasyonu, hediye paketleri, çeşitli bitişler, saç aksesuarları vb. geleneksel kullanımlarda çok güzel görünmektedir kumaş alan.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button