Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

PARTİ KUMAŞ ALIMI SATIMI YAPANLAR 05326694878

Parti kumaş alım satımı yapanlar Dışarıda pek çok farklı kumaş türü varken, özellikle bu kumaşlar çok benzer özelliklere sahip olduğunda, farkı söylemek zor olabilir. Özellikle benzerlikleri çok olan iki kumaş polyester ve viskondur. Ancak bu kumaşlar çok farklı, bu yüzden bu yazıda sizlerle polyester ve viskon arasındaki farkları paylaşacağım.

Polyester ve viskon nefes alabilen, nemi emen ve esnemeyen kumaşlardır. Ancak polyester ve viskon arasındaki en büyük fark, polyesterin %100 sentetik bir kumaş olması, viskon ise suni ipek benzeri yarı sentetik bir kumaş olmasıdır. Polyester çok amaçlı bir kumaştır, viskon ise ipek yerine kullanılır.

Parti  stok parça Kumaş alım satımı yapanlar
Parti stok parça Kumaş alım satımı yapanlar

Stok Ve Spot Kumaş Alan Yerler Nerede ?

Bu iki kumaş arasında karar vermeye çalışıyorsanız, birinin diğerinden daha iyi olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Kendiniz karar verebilmeniz için bu iki kumaş arasındaki temel farkların yanı sıra her birinin artılarını ve eksilerini ele alacağım.

POLİVİSKON VE YÜNLÜ KUMAŞLAR ARASINDAKİ FARK VE ALTERNATİFLERİ ?

Parti Kumaş Alım Satımı Yapanlar yün ekoseden çok daha ucuz bir seçenektir ve bu da onu müşteriler için daha uygun hale getirir. Dayanıklı malzemesi nedeniyle birçok kişi, kumaşa zarar vermeden birkaç kez yeniden yıkanabilme özelliği nedeniyle uzun süre saklamanın daha kolay olduğunu düşünüyor. Bu, sık sık etek giymek isteyenler ve partiler ve etkinlikler için mükemmel bir seçenek olacağı anlamına gelir.

Poliviskon, hiçbir hayvansal kaynaktan yapılmadığı için veganlar için de popüler bir seçimdir. Parti kumaş alım satımı yapanlar Artan iklim endişeleri tüketiciler için satın alımlarında daha alakalı hale geldikçe, Polyviscose, hayvan endüstrisine katkıda bulunmadan ekoseye yatırım yapmak için harika bir yoldur.

Bu malzeme, yün alerjisi olanlar veya hassas ciltler için de harikadır. Yumuşak malzeme, birçok kişinin yün ekoseye kıyasla ciltte dokunuşunu tercih ettiği anlamına gelir.

Poliviskon Çevreye Faydalı mı?

parti stok ve parça kumaş alım satımı yapanlar, parti kumaş alım satımı yapanlar, kumaş alan yerler, kumaş alan firmalar
parti stok ve parça kumaş alım satımı yapanlar, parti kumaş alım satımı yapanlar, kumaş alan yerler, kumaş alan firmalar

Daha önce değindiğimiz gibi Poliviskon bitki bazlıdır ve hayvansal kaynaklı değildir. Bunun çevreye büyük faydaları var, peki ya sürdürülebilirlik?

Parti Kumaş Alım Satımı Yapanlar İstanbul Nerede?

Poliviskon daha dayanıklı bir seçenek olduğundan, kumaş daha uzun süre dayanır, yani aşırı tüketime daha az ihtiyaç vardır.

Kumaş yıkanabilir olduğundan ve çekme olasılığı daha düşük olduğundan, Parti kumaş alım satımı yapanlar daha uzun süre dayanır ve daha sürdürülebilirdir. Viskon, çözücü olarak N-oksit kullanan Lyocell işlemiyle giderek daha fazla üretiliyor. Bu, daha az atıkla sonuçlanır ve daha çevre dostu hale gelir.

Lifler, kumaş yapımında en önemli rolü oynar. Çeşitli tiplerdeki lifler, çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Polyester ve viskon, tekstil endüstrisinde en popüler ve yaygın olarak kullanılan elyaf malzemelerinden ikisidir.

STOK KUMAŞ ALIMI SATIMI YAPAN YERLER Polyester ve viskon arasında karşılaştırılacak pek çok yön vardır. Parti kumaş alım satımı yapanlar  ancak en büyük fark, polyester ve viskonun üretim sürecinde ortaya çıkar. Çevre için nasıl faydalı olabileceklerini veya onu nasıl tehdit edebileceklerini tanımlar. Benzerliklere rağmen, polyester ve viskon üretim süreçleri çok farklıdır. Bu onları birbirinden farklı kılar.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Kirişler, kumaş kontrolü için önden ve örgü elemanlarına mekanik dikkat için arkadan erişilebilir olacak şekilde makinenin üzerine yerleştirilmiştir. […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button