Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Parti Kumaşın nedir ve anlamı nedir ?

parti kumaş nedir. parti kumaş anlamı nedr, parti kumaş özellikleri par malı ne demek

Parti kumaş nedir anlamı nedir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz parti kumaş kelimesi genel anlamda a kalite  yada 1.nci kalite kumaşların fabrika standartlarında sahip olmayışından ikinci ele ayrılmaktadırlar. Genelde yırtık defolu kumaşların yada ihracat fazlası stok fazlası kumaşların ikinci ele ayrılmasına verilen addır. Genelde fiyatları fabrika üretim fiyatlarına eşdeğer olarak ucuzdur bunun sebebi ise alıcağınız kumaşların devamlı olarak üretimi yapılmamaktadır. Bundan ötürü az dikim gerektiren ürünlerde kullanılmaktadır.

 

Parti Kumaşçılar Nedir kimler alır?

parti kumaşı kimler alır diye soruyorsanız eğer genel olarak az üretim yapan küçük atölyeler tercih etmektedir. Fiyatlarında ucuz olması az iş kesim ve dikim yapan işyerleri tercih etmektedirler.

Ne tür kumaşlar Partiye düşer?

Partiye ne tür kumaş düşer diyorsanız Genel olarak her türlü kumaş partiye düşmektedir. Örme kumaş dokuma kumaş triko kumaş aklınıza gelebilecek her türlü kumaş partiye düşmektedir polar kumaştan tutun gabardine kadar ayrobin kumaştan scuba kumaşa, tüm kumaş türlerini bulmak mümkündür.  Ve her türlü kumaşınızı partiye satabilirsiniz.

parti kumaş anlamı nedir. parti malı kumaşfiyatları

Parti kumaş fiyatları nasıldır.

kumaş fiyatları genel olarak ucuzdur devamı olmayan kumaşları bulursanız fiyatı daha da aşağı düşürmeniz mümkündür.  Örnek olarak regule bir likralı süprem 30/1 penye süprem kumaşı 70 80 lira arasında olduğunu düşünürseniz.

Satan bir kumaşçıdan alacağınız likralı süprem kumaşı rahatlıkla yarı yarıya 30 40 lira arasında rahatlıkla bulursunuz. Ve bize sorup istediğiniz kumaş hakkında fiyat alabilirsiniz.

Elimdeki kumaşı Partiye satmak istiyorum?

Eğer elinizdeki kumaşı partiye satmak istiyorsanız tamda doğru yerdesiniz her türlü kumaşı değerinde nakit olarak adresinizden kendi personellerimiz ile alıyoruz yapmanız gereken bize ulaşmanız.

 Parti kumaşçılar nerede bulurum.

Parti kumaşçılar genel olarak Zeytinburnu Merter Yenibosna bağcılar merkezinde konumlanmıştır. Zeytinburnu piyasasında genel olarak her türlü parti kumaşı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Dokuma parti kumaş ile Örme parti kumaş farkı nedir?

Dokuma parti kumaşçılar ve örme parti kumaş arasında hiçbir fark yoktur.  Genel olarak ağır kullanım gerektiren ürünlerde kullanılır örneğin giydiğimiz pantolonlar montlar ceketler ayakkabılarda dokuma kumaşların kullanılmaktadır.

 

5 13 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet kirikçi
2 yıl önce

Parti Kumaş genelde firmaların üretim fazlası ihracat fazlası kumaşlarınız spot Kumaşçılar yani diğer adı ile parti Kumaşçılara satmasıyla küçük firma yada atolyelerere geri dönüşümünü sağlamasına verilen isimdir parti kumaşlar seri üretim Kumaş fiyatlarına nazaran biraz daha ucuzdur makale çok güzel olmuş elinize sağlık yorum katarak bilgilendirmek istedim

Mert
2 yıl önce

Çok bilgilendirici bir makale yazılmış teşekkür ederim

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button