Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Parti Kumaşçılar Nedir

Parti kumaşçılar, parti kumaş, zeytinburnu parti kumaşçılar. istanbul parti kumaşçılar, merter parti kumaşçılar, particiler
Parti kumaşçılar, parti kumaş, zeytinburnu parti kumaşçılar. istanbul parti kumaşçılar, merter parti kumaşçılar, particiler

Parti kelimesi eğlence anlamından ziyade Kumaş anlamında kullanılmaktadır. “Ortak özelliğe sahip mal” anlamına gelir. Kumaşın parti şeklinde olması, onun ilk kumaşlardan ayrılmış ancak model ortaklığını devam ettiren özellikte görülmesidir. Tekstilciler arasında defolu, ihracat fazlası vb. sipariş üzerine kullanım özelliğini kaybetmiş tüm kumaşlara parti kumaşçılar denilmektedir.

Parti kumaşlar herhangi bir üretim mekanizması problemi nedeniyle orijinal değerini kaybetmiş kumaşlardır. Genellikle daha uygun fiyatlı olurlar. Bu yüzden tekstil sektöründe yaygındır.

Parti Kumaşçılar Nerede 

Parti kumaşçılar ticareti İstanbul çevresinde kendini konumlandırmıştır. Çevre iller olarak parti kumaş Bursa ve Tekirdağ illerinde İstanbul’dan sonra en önemli kumaş ticareti merkezlerinde bulunur. İstanbul ilinde Zeytinburnu, Yenibosna, Güngören, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt ve Esenler ilçeleri başta olmak üzere hemen hemen her yerde tekstil particileri yer almaktadırlar. Particilik aynı zamanda Anadolu şehirlerinde de önemli bir geçim kaynağıdır. Denizli, Gaziantep, Kayseri, Hatay gibi şehirler fire kumaş alanlara ve satanlara ev sahipliği yapmaktadır. Son zamanlarda Uşak ve İzmir illerinde de parti kumaş alıp satanlara rastlayabilmeniz mümkündür.

sadece bizim için değil aynı zamanda sizin içinde çok önemli bir ek gelir olabilir. Örneğin şirketinizin ayda 10 bin metre kumaş aldığını ve 2 bin metre fire verdiğini düşünürsek bu 2 bin metre kumaşın hesabını kim verecek? İşte biz sizi bu gibi zor durumlardan kurtarıyor ve sizin elinizdeki tüm fazlalık ve parça halde duran kumaşları satın alıyoruz. Bu sayede siz ek gelir elde etmiş oluyor biz de geri dönüşüme sokulmak üzere sizdeki tüm kumaşları satın almış oluyoruz. Sadece bu sayede bile binlerce insan evine ekmek götürebiliyor. Siz de bu döngünün bir parçası olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve ellerinizdeki tüm parça kumaşları satabilirsiniz.

Parti Kumaşçılar Zeytinburnu

Parti Kumaşçılar ile büyük bir gelir grubuna dahil olmak ister misiniz? Evet, ellerinizdeki fazlalık kumaşları şirketimize satarak büyük oranda gelir elde edebilme fırsatına sahip olabilirsiniz.  bugünün değil aynı zamanda geleceğin bir iş modelidir. Kumaş bugünün değil geleceğin mesleğidir bunun en temel sebebi ise kumaş gelecekte daha fazla perakende giyim sektöründe kullanılacak olmasıdır. İnsan sayısına eşit oranda kullanılan kumaş parçaları her geçen gün daha fazla kullanılacak. Elinizdeki tüm kumaş parçalarını satmak için hemen bizimle iletişime geçin ve Türkiye’nin en yüksek fiyatlarından kumaş parçalarınızı satın.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button