Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Parti Malı Kumaş Alan? 

Parti Malı Kumaş firmaların yada fabrikaların sezon sonu, üretim fazlası yada stok fazlası Kumaşlarını piyasaya tekrar sürmesine atölye ve küçük işletmelerin Bu ürünleri tedarik edip kullanmasına verilen addır. Geri dönüşümüne ve ekonomiye kazandırılmasında önemli bir rol oynayan sektörü, Yüzlerce iş koluna ve binlerce insana iş sağlamaktadır.

Ta ki süreç fabrikadan alımından başlayıp satıcının ürünü müşterilerine sunumu ile devam etmektedir. Bu sebeple  süreç bazen çok uzayabiliyor. Parti Malı Kumaş Satımı zor olan kumaş türlerinin uzun zaman satıcıda bekleyip zararına satışlar gerçekleşebiliyor.

part kumaşçılar, parti malı kumaş, kumaş alanlar, parti malı kumaş alan, istanbul parti malı kumaş, parti malı kumaş alanlar,
parti kumaşçı, parti malı kumaş, Zeytinburnu parti kumaşçılar

Parti Malı Kumaş Fiyatları | Ucuz mu Pahalı Mı?

Parti malı kumaş Genel olarak serili mal olarak alınırsa fiyatları bir tık yüksek olabilmektedir. Tekleme ve sezonu geçmiş kumaş cinsleri diğerlerine  göre daha makuldür. Ve piyasa standartlarının altında alınabilir. Bu kumaşların tedarik konusunda sıkı bir pazarlık ile yarı fiyatına bile alabilirsiniz.

Örme ve dokuma kumaş çeşitlerine  göre regule kumaşlara nazar oldukça fiyat farkı vardır. Yarı fiyatına kadar gezerek bulabilirsiniz.

part kumaşçılar, parti malı kumaş, kumaş alanlar, parti malı kumaş alan, istanbul parti malı kumaş, parti malı kumaş alanlar,
 Parti Kumaşçılar

İstanbul’da Parti Kumaşçılar Nerede Daha çok Bulunur ?

Parti Kumaşçılar Zeytinburnu bölgesinde  oldukça yoğun bir biçimde bitişik nizamda binlerce işletme bulunmaktadır. Her bir işlemenin içinde ayrı ayrı onlarca kumaş cins yüzlerce desen çeşitliliği ile İstanbul’un en önemli tekstil merkezlerinden biridir.

Bunun yanı sıra esenler parti kumaş ve Yenibosna parti kumaş bakımından da yoğun olan yerlerdendir.

Kilo İle Kumaş Fiyatları | Parti Kumaş Alınır ?

Evet Kilo İle kumaş alımı mümkündür. Hatta dokuma kumaş yani metrelik kumaş cinslerinde bile kilo ile alabilirsiniz. Yalnız bu sezonu geçmiş stok kumaşlar için geçerli olmaktadır.

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button