Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Softshell Kumaş Alanlar Alım Ve Satımı 

Softshell kumaş alanlar, kış aylarında çok tercih edilen özel bir kumaştır. 10000 mm su basıncına dayanıklı, Membran kaplamalı, nefes alabilir bir kumaştır. 3  katlı bir kumaştır. Kumaş ve poların arasında membran bulunur. Softshell kumaştan üretilen ürünler sıcak tutar, su geçirmez, hafif ve likralı olduğu için hareket sıkıntısı yaşanmaz. İthal orjinal üründür. Yerli ürün ithal ürün kadar kaliteli olmasa da özel istek durumunda imalatını yapıyoruz. Softshell kumaş alanlar Birçok kullanım alanı vardır. Kayakçılar, Balıkçılar, Sporcular hatta yönetici yeleklerinde, günlük kullanımda vb. yerde kullanılmatadır. Teknik özellikleri yüksek bir kumaştır.

Softshell kumaş alanlar alan yerler parti malı kumaş alınır. alım satımı parti malı
Softshell kumaş alanlar alan yerler parti malı kumaş alınır. alım satımı parti malı

Softshell Kumaş Nedir?

Softshell kumaş nedir sorusunun cevabı lizalı bir kumaştır. Bu özelliğinden dolayı hafif tüylü bir görüntüye sahiptir. Softshell kumaş, 10000 mm su basıncına dayanıklı özelliktedir. Bu kumaşın membran kaplamalı bir yapısı bulunur ve nefes alabilir bir kumaştır.

Bu kumaş üç katlı olarak tasarlanmıştır. Softshell kumaş çeşidinde kumaş ve poların arasında membran bulunmaktadır. Softshell kumaş alanlar kullanılarak üretilen kıyafetler sıcak tutma özelliğine ve su geçirmez özelliğe sahiptir. Softshell kumaş ayrıca,  hafif ve likralı bir yapıya sahiptir dolayısıyla özgür hareket imkanı sağlar.

Softshell Kumaşların Özellikleri Nelerdir ?

Softshell kumaşların birçok özelliği bulunmaktadır.  Bu özelliklerden en fazla dikkat çekeni ise, üç farklı katmanın bir araya getirilmesi ile elde edilen teknik bir kumaş olmasıdır. Softshell kumaş alanlar katmanları;  farklı oranlarda polyester, elastan, polyamid ve poliüretan maddelerinden üretilir.

Softshell kumaşlar ayrıca dış katmanının su kaydırıcı özellikte olmasıyla da bilinir.  Kullanıcıyı sıcak tutmaya yardımcı olan dış katmana ve yumuşak ve konforlu özellikte iç katmana sahiptir.  Bu iki katman arasındaki kısım ise, kumaşa yalıtım teknolojisi kazandıran ince membran bir katmanı içermektedir.

Softshell kumaş alanlar alan yerler parti malı kumaş alınır. alım satımı parti malı
Softshell kumaş alanlar alan yerler parti malı kumaş alınır. alım satımı parti malı

Softshell Kumaş Alım Satımı? 

Her geçen gün var olan özellikleri daha iyi hale getirilen Softshell Kumaş Alım Satımı hatta yeni Ar-Ge çalışmalarıyla birlikte ekstra özellikler de sunmaya başlamaktadır.  Softshell kumaş alanlar kullanarak üretilmiş ürün yelpazesi geniş olmakta birlikte, farklı amaçlara uygun olarak sıklıkla karşımıza çıkar. Dolayısıyla softshell kumaştan; ayakkabı, bot, ceket, mont, pantolon gibi ürünler üretilmektedir.

Parti Malı Softshell Kumaşı?

Parti Malı Softshell kumaşlar, uzun zaman boyunca piyasaya yön vermiş hardshell kumaşlar kullanılarak üretilmiş ürünlere kıyasla daha rahat bükülebilir, katlanabilir ve daha iyi nefes alışverişi sağlar.  Softshell teknolojisi hardshell teknolojisine göre daha konforlu olan yeni tür giysi teknolojisi olarak ifade edilebilir.

Oldukça esnek yapısıyla dikkat çeken softshell malzemeden üretilmiş ürünler, giyen kişinin hareketi ile birlikte doğal olarak gerinerek vücuduna uyum sağlamaktadır. Böylece kişiye daha fazla hareket imkanı sağlar. Softshell kumaştan imal edilen ürünlerin başka bir özelliği ise diğer tasarımlara göre kullanım esnasında daha az hışırtı oluşturmalarıdır.

Softshell kumaş alanlar alan yerler parti malı kumaş alınır. alım satımı parti malı
softshell kumaş alım satımı parti kumaş fiyatları

Softshell Kumaş Alanlar? 

Softshell kumaş alanlar  ilham kaynağı Softshell Kaplumbağasıdır. Bu kaplumbağa diğer türlerden farklı olarak sırtında sert yerine daha hafif ince bir tabakadan oluşan kabuğa sahiptir. Bu özelliği ile rahatça hareket eder. Softshell kumaşla üretilmiş ürünlerin sahip oldukları özellikleri koruyabilmesi için bakımı düzenli ve etiketinde belirtilen esaslara uygun şekilde yapılması gerekir.

Softshell kumaştan üretilen ürünler çamaşır makinesinde en fazla 30 derecede ve normal yıkama seçeneğinde temizlenmeli ve yıkama işlemi sırasında beyazlatıcı kullanmamalıdır. Ayırca yıkama sonrasında tamburlu kurutma yapmamaya dikkat edilmesi gerekmektedir.

Eğer softshell ürünün ütülemek istenirse mutlaka tersinden ütülenmelidir. Ayrıca softshell ürünlere kuru temizleme yapılması da tavsiye edilmez. Softshell ürünler kullanılmadığı zamanlarda kuru bir yerde ve askıya asılmış olarak veya düzgün katlanmış bir şekilde saklanmalıdır.

 

Softshell Kumaş Fiyatları?

Softshell ürünler, üç katmandan oluşmakta ve kullanıcıyı sıcak tutan, yumuşak ve konforlu bir iç katmana sahiptir. Bu katmanların her biri ve özellikle dış katmanı sıcak tutma özelliğine sahiptir. Sıcak tutma özelliği sayesinde outdoor aktivitelerine de uygun olarak dizayn edilmiştir.

 

Zeytinburnu Softshell Kumaş ?

Softshell özelliğe sahip kumaştan üretilmiş ürünler, hafif yağışlara ve rüzgâra karşı koruma sağlamaktadır. Zeytinburnu Softshell Kumaş Bu ürünler su geçirmezlik özelliğine sahip olmanın yanı sıra aynı zamanda oldukça dayanıklıdır.  Softshell ürünlerin su tutmazlık özelliğini korumak amacıyla su tutmazlığı yenileyici ürünler ile yıkama yapılması gerekmektedir.

 

Softshell Kışın Giyilir mi?

Softshell ürünler hafif yağışlara ve rüzgâra karşı da koruma sağladığı için aynı zamanda kışa aylarında da tercih edilmektedir. Softshell ürünlerin sahip olduğu bir diğer özellik ise yüksek nefes alabilirliktir. Bu özellik sayesinde aktivite sırasında oluşan teri hemen dışarı atmaktadır. Bu özelliğe sahip olması sebebiyle kışın tercih edilebilir.

Bu ürünler sayesinde vücut kuru kalarak ısı kaybına uğramamaktadır. Özellikle kış aylarında, bu özellik kullanıcıya artı sağlar. Softshell ürün modelleri, soğuk havada gerçekleştirilecek tüm faaliyetler esnasında çok yönlü olarak kullanılabilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
mechanic near me
1 gün önce

Hi Neat post Theres an issue together with your web site in internet explorer may test this IE still is the marketplace chief and a good component of people will pass over your fantastic writing due to this problem

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button