Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Polyester Astar Alan Yerler 05326694878

 

Polyester Astar Alan Yerler, dikiş konusunda korkak olanlar için değildir. Ama bir kez bir giysiyi astarlarsan ömür boyu satılırsın. Giysinin görünümündeki ve dökümündeki değişiklik, yapar. Ceketler, pantolonlar, etekler, paltolar, elbiseler – diktiğiniz her şeyi astarlamak isteyebilirsiniz.

Polyester Astar Alan Nerelerde Kullanılır?

Genellikle, dış kumaşın rengiyle tam olarak eşleşen bir kumaşa ihtiyacınız vardır; aksi halde tüm giysinin rengi bozulabilir. Bu mümkün değilse koyu bir renk seçin (daha açık renk öne çıkacaktır). Bazen özel bir efekt için zıt bir renk seçilir.

Polyester astar alanlar, astar kumaş alım satımı, polyester astar fiyatları, alan yerler, parti malı tekleme
Polyester astar alanlar, astar kumaş alım satımı, polyester astar fiyatları, alan yerler, parti malı tekleme

 

Polyester Astar Alan Yerler Nedir? 05326694878

 

Astar kumaşı için alışverişe çıkarken, dış kumaşı yanınıza alın ve her iki kumaşı da iyi güneş ışığı veya beyaz ışık altında karşılaştırın.

Bu önemlidir, çünkü bir kişi kış aylarında yalıtım ve sıcaklık için sıcak bir kumaş isteyebilirken, Polyester Astar Alan Yerler bir başkası yaz aylarında ince, nefes alabilen bir kumaşa ihtiyaç duyabilir. Bazıları giysinin iç kısmına ilgi katacak renkli veya baskılı kumaşlar arıyor, bazıları giysiye yapı katmak istiyor ve daha kalın bir kumaş arıyor olabilir.

Astar Parça Kumaş Alan Ve Satanlar 05326694878

Sık giyeceğiniz kıyafetlerin astarı için dayanıklı, bakımı kolay bir kumaşa ihtiyacınız olacak, ancak yalnızca özel durumlar için (bu, kuru temizleme yapıp sonra saklamayı kastediyorsunuz), benzer yüksek bakım gerektiren bir astar malzemesi seçebilirsiniz.

polyester astar alan yerler
polyester astar alan yerler

Polyester Astar Kumaş Alım Satımı 05326694878?

Polyester Kumaş Nasıl Bakılmalıdır?

Polyester kumaşı diğer kumaşlardan ayıran özelliklerin uyması için özel bir özen gösterilmesi gerekmektedir ve bu kumaşı korumanın en önemli yolları şunlardır: Polyester çamaşır makinelerinde yıkanıp kurutulabilir, yıkama sırasında yumuşatıcı eklenebilir ve giysilerin korunması için düşük ısıda kurutulmalıdır. Polyester kumaşın ütülenmesi gerekmez, ancak gerektiğinde ütü kullanılarak ütülenmesi gerekir.

Polyester astar alan yerler kumaş, herhangi bir güçlük çekmeden kuru temizleme yapılabilir. Polyester kumaş nasıl yapılır. Polyester Astar alan firmalar kumaş çeşitli şekillerde üretilir ve üretim yöntemi polyesterin alacağı nihai forma göre seçilir ve dört temel form vardır. İplikler tiftik ve dolgu.

Birinci formda polyesterden oluşan her bir halat boydan boya çivilenir ve bu nedenle düzgün bir kumaş yüzeyi üretilirken, ikinci formda iplikler belirli boylarda kesilir ve bu formda polyesterin diğer kumaşlarla daha kolay kaynaşması sağlanır, üçüncü formda polyester iplikler gevşek bir şekilde bir arada imal edilirken son form çok büyük olup yorgan, yastık ve dış giyim imalatında kullanılır ve en çok üretilen ve kullanılan form birinci ve ikinci formdur, yani iplikler ve zımbalar.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Kot kumaş alan yerler Denim giysilerin baskısı, esas olarak giysi serigrafi baskı makinelerinde, dikimden önce giysi panelleri kesildikten sonra gerçekleştirilir. Giysi bileşenleri bir damak üzerine yerleştirilir ve dönen bir yüklenen şablonlarla yazdırılır. Baskı işlemini, pigmentleri bağlayıcılarla sabitlemek için bir sabitleme işlemi takip eder. Baskılar ağırlıklı olarak kalça ceplerinde, yan dikişlerde, cep içlerinde ve pantolonun arka tarafında uygulanmaktadır. […]

trackback

[…] Poliviskon Çevreye Faydalı mı? […]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button