Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Raşel Kumaş Alanlar | 05326694878 | Alan Yerler

Raşel Kumaş Alanlar çözgülü örme makinesi, tek iğne mili veya çift iğne mili ile yapılabilir. Raşel’de leventten paralel levha olarak gelen iplikler, kumaş silindirine açık en şeklinde sarılmadan önce ilmek oluşumuyla kumaşa dönüştürülür. Günümüzde Raşel makinelerinde atkı atma özelliği mevcuttur. Raşel Çözgülü Örme Makinesi dantel kumaş ve süslemeler için kullanılır. Ayrıca sırt çantası gibi ürünler için dış mekan ve askeri kumaş üretiminde de kullanılmaktadır.

Raşel Kumaş alanlar, parti malı raşel kumaş, stok raşel kumaş, raşel kumaş fiyatları, parti stok raşel kumaş
Raşel Kumaş alanlar, parti malı raşel kumaş, stok raşel kumaş, raşel kumaş fiyatları, parti stok raşel kumaş

Raşel Kumaş Alanlar Ve Fiyatları Nedir Parti Kumaş ?

Otomotiv tekstilleri, ev tekstilleri, iç çamaşırları, sineklikler, hafif kaplama yüzeyleri, spor giyim/mayolar, astar kumaşları, dış giyim vb. çuvallardan yapay kan damarlarına kadar değişen ürünler. Raşel Kumaş Alanlar Dikişsiz boru kumaşlar, havlı kumaşlar ve daha birçok özel kumaş çift iğneli makinede 4 ila 6 kılavuz kullanılarak kolaylıkla üretilebilir. Ancak daha fazla sayıda kılavuz çubuk kullanılarak, suni kan damarları, desenli külotlu çorap vb. ürünlerde elde edilmektedir.

Raşel Kumaş Kullanım Alanları Ve Özellikleri?

  • Raşel Kumaş alım satımı makineleri, bir dilli tel veya bıçak ile birlikte dilli iğneler kullandı.
  • Raşel makinelerinde iki inç (5 cm) başına iğne olarak ifade edilen bir ölçü vardır, böylece örneğin 36 kalibre bir Raschel, inç başına 18 iğneye sahip olacaktır.
  • Zincir baklaları genellikle 0, 2, 4, 6, 8 vb. çift sayılarla numaralandırılır ve genellikle sıra başına iki bakla olur.
  •  Raşel Parti Malı Kumaş platinler, yalnızca iğneler yükselirken ilmekleri tutma işlevini yerine getirir.
  • Raşel platinler, örgü döngüsünün geri kalanı için makinenin arkasına doğru hareket edebilmeleri için iğne miline en yakın uçları boyunca bir kurşun ile birbirine bağlanmaz.
  •  İğne hile plakası kenarı, Raşel Kumaş Alanlar bir kumaş destek çıkıntısı ve devrilme yüzeyi görevi görür.
  • Kumaş, bir dizi aşağı çekme silindiri ile 120 ila 160 derecelik bir açıyla iğne miline neredeyse paralel olan iğnelerden aşağı doğru çekilir.
  • Çözgü kirişleri, külbütör mili üzerinde ortalanmış iğne milinin üzerinde düzenlenir, böylece çözgü tabakaları her iki taraftaki kılavuz çubuklara geçer.
  • Kirişler, kumaş kontrolü için önden ve örgü elemanlarına mekanik dikkat için arkadan erişilebilir olacak şekilde makinenin üzerine yerleştirilmiştir.
Raşel Kumaş alım satım, parti malı raşel kumaş, stok raşel kumaş, raşel kumaş fiyatları, parti stok raşel kumaş
Raşel Kumaş alım satım, parti malı raşel kumaş, stok raşel kumaş, raşel kumaş fiyatları, parti stok raşel kumaş

Parça Raşel Stok Ve Spot Kumaş  Alan Yerler 05326694878

Raşel kumaş polyester iplikten örme yöntemi ile hazırlanır. Raşel Kumaş Alanlar Kullanışlı ve dayanıklı olan bu kumaş türü özellikle bayrak yapımında kullanılmaktadır. Bayrak, afiş ve flama gibi zorlu hava şartlarına dayanması gereken türler için raşel kumaşlar tercih edilir. Raşel Parça Kumaş Alanlar Geniş kullanım alanlarına sahip olan raşel kumaş oldukça dayanıklıdır.

Polyester bir özelliğe sahip olan raşel kumaş su tutmaz. Bu nedenle raşel kumaşlar hızlı bir şekilde kurumaktadır. Makinede de kolaylıkla yıkanabilen raşel kumaşın temizliği oldukça kolaydır.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button