Kumaş Alım Satımı

Kumaş Alım Satımı

Sayfa İçeriği

Şifon Kumaş Alanlar Penak Yoryo Multi Alım Satımı 05326694878

 

Şifon Kumaş Nedir?

Şifon kumaş nedir; 1700’lü yıllarda ilk olarak Fransa’da üretilmiş olup sosyal konumu temsil ederken günümüz modasında şıklığı ve zerafeti temsil etmektedir. Şifon kumaş alanlar ;  rayon, ipek, pamuk,suni ipek, polyester, sentetik gibi  elyafların  dokunarak elde edildiği, tek katlı şeffaf dokuya sahip olan kumaş türüdür.  Yumuşak ve ipeksi görünüme sahiptir. Işık geçirebilir görünümde ve çok ince yapıya sahiptir.

şifon kumaş alanlar, şifon kumaş alım satımı, parti şifon kumaş alan yerler, kumaş alım satımı
şifon kumaş alanlar, şifon kumaş alım satımı, parti şifon kumaş alan yerler, kumaş alım satımı

Şifon Kumaş Alanlar Satanlar 05326694878

İnce kumaş oluşu, tek katlı olarak dokunmasındadır. Şifon kumaş alım satımı Özellikle krep ve polyesterden üretilen şifon kumaşın kullanımı oldukça yaygındır.

Polyesterden üretilen şifon kumaşın, alım ücreti düşük olduğundan ve dayanıklı oluşundan daha çok tercih edilmektedir. Diğer sentetik liflerden elde edilen şifon kumaşlar, yine polyester gibi uygun fiyatlı ve uzun ömürlü kullanımlıdır.

Bununla birlikte birinci sınıf şifon olarak tanımlanan ipek şifon kumaş, dokusundaki parlak ve canlı yapısı sayesinde daha şık bir görüntü elde edilir. Doğal ipekten üretilen şifon kumaş, diğer elyaf içerikli şifon kumaşlara göre daha maliyetlidir.

Multi Şifon Yoryo Penak Alım Satımı Alan Yerler 05326694878

şifon kumaş alanlar, şifon kumaş alım satımı, parti şifon kumaş alan yerler, kumaş alım satımı
şifon kumaş alanlar, şifon kumaş alım satımı, parti şifon kumaş alan yerler, kumaş alım satımı

ŞİFON KUMAŞIN AYIRT EDİCİ ÖZELLİĞİ!

Işıltılı bir yüzeye sahip şifon kumaşın temel özellikleri ince, hafif, yarı şeffaf, uçucu, hafif elestan, son derece dayanıklı olmasıdır. Şifon kumaşın diğer kumaşlardan ayırt edici özelliği ise kullanılan elyaftan çok onun eşsiz dokuma yöntemidir. Penak Şifon Alanlar  14-16 denye iplikten 40/1cm sıklıkta dokunarak elde edilen şifon kumaşta, ipliğin aldığı şekle istinaden S- büküm ve Z- büküm dokuma yapılır. Bu da kumaşa daha esnek ve dokulu bir görünüm kazandırır.

Şifon Kumaş Özellikleri

İlk olarak bu kumaşın şeffaf ve ince oluşu söylenebilir. Çok ince ve hafif bir kumaştır. İplikten cm’de 40 sıklıkta dokunarak elde edilen bir kumaştır. Uçuş görüntüsü ile abiye elbiselerde ve eteklerde kullanılmakta olup, zarif bir görüntüye sahiptir.

Şifon Kumaş Nerelerde Kullanılır?

  • Elbise,
  • Bluz
  • Gömlek
  • Etek
  • Şal
  • Fular

Şifon Kumaş İle Yapılan Ürünler Nelerdir?

Bu kumaşlar ev tekstilinde kullanılabilen bir üründür. Multi Şifon Kumaş Alanlar Alan yerler Parti Kumaş  Ev dekorasyonunda kullanılan örtü detaylarında bu kumaşlara yer verilebilir. Abiye elbise dikiminde oldukça sık kullanılan bir üründür. Abiye elbiseler bu kumaş ile çok zarif ve şık bir görünüme sahip olur. Bunların dışında  hazır giyim sektöründe de kullanılmaktadır. Bu kumaş, gömlek ya da kumaş etek üretimleri markalar tarafından yapılmaktadır.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button